ריצוף שיש יוקרתי

ריצוף שיש יוקרתי של אריחי טראצו בהתאמה אישית – למראה יוקרתי וייחודי

מחפשים ריצוף שיש יוקרתי? אריחי טראצו לבית! אלו נועדו להעניק מראה יוקרתי וייחודי לנכס, וליצור אווירה אקסקלוסיבית מרשימה ונעימה. ניתן לבחור אריחי שיש אריחי טראצו בגדלים שונים כאשר כיום נהוג לבחור באריחים גדולים במידות כגון 80X80 ס"מ ו- 120X120 ס"מ. ריצוף יוקרתי משיש בהתאמה אישית מאפשר לכם לעצב את ביתכם באופן מקורי וייחודי, ניתן לבחור מתוך מגוון אריחי שיש לריצוף הבית והחצר ואפשר להזמין אריחים ברמות גימור ועיבודים שונים ומיוחדים כמו מט או מבריק. כמו כן, ישנם עיבודים ייחודיים בהתאמה אישית כגון מחוספס, מראה עתיק, מוברש ועוד.

ריצוף שישי יוקרתי  – אריחי טראצו

ריצוף שיש יוקרתי אריחי טראצו בהתאמה אישית מאפשר לכל אחד לממש את חלומו ולעצב את הבית או החצר כאוות נפשו. ריצוף יוקרתי משיש אריחי טראצו לבית נחשב לעמיד במיוחד ומשדר יופי, יוקרה והדר. חשוב לציין כי ניתן לרכוש גם אריחי שיש לחצר ובצבעים שונים על מנת ליצור טקסטורות ואלמנטים עיצוביים מיוחדים ויוצאי דופן, בהתאם לתוכנית העיצוב של האדריכל או מעצב הפנים. את השיש מייבאים מחברות מובילות ברחבי אירופה וממדינות כמו איטליה וספרד, ניתן לבחור מתוך קשת צבעים רחבה מלבן ועד לשחור.

ריצוף יוקרתי משיש – Cut to size

מדובר על ריצוף שיש יוקרתי וכשמו כן הוא. כאשר קיים צורך לעשות פריסה מדוייקת של גודל האריחים על מנת לכסות חללים קטנים כגון מקלחות וחדרי רחצה באופן מושלם נהוג להזמין את האבן Cut to size, חתוכות לפי מידה.
צורת חיתוך כזו כוללת הזמנה של לוחות שיש אריחי טראצו וחיתוכן בהתאם למידות שמוריד הקבלן המבצע בשטח.
שירות זה מורכב יותר שכן הוא כולל שינוע של לוחות וחיתוכן במפעלים מיוחדים בארץ אך אולמדע – olmeda אספקת שיש, אבן ואריחי טראצו. מספקת שירות זה לכלל לקוחותיה באופן מיטבי.

מעוניינים לקבל הצעת מחיר לריצוף וחיפוי שיש?
חייגו לטלפון מספר: 09-8852250, או השאירו פרטיכם בטופס יצירת הקשר שלנו, בלחיצה כאן!