חיפוי אבן לקירות

חיפוי אבן

חיפוי אבן לקירות אריחי טרצו או שיש בקירות חיצונים או פנימיים הפך בשנים האחרונות לדבר פופולארי ונפוץ מאד בבניה פרטית וציבורית . האבן למעשה הינה חומר טבעי בעל אורך חיים ממושך . די בחיפוי אבן על מנת להפוך את עיצוב חדרי אמבטיה או בית , חצר – למראה עוצר נשימה . החיפוי מתאים למטרות שונות על פי הרכבן הכימי המשפיע על חוזקן וקשיותן , על פי רמת התחזוקה שהן דורשות , עמידותן בפני השפעות אקלימיות ועוד, טווח השימושים הרחב של חיפוי אבן מאפשר לנו לחפות גם חדרי אמבטיה , משטחי עבודה למטבח ולאמבט,מסביב לקמינים , דלתות, משקופים, ופתחים, ואף ניתן להשתמש עם שילובים נוספים של עץ, זכוכית, וברזל.

בחירת חיפוי שיש או אבן אריחי טראצו למבנים הינו תהליך הקיים שנים רבות. האבן כחומר יסוד בסיסי הייתה תמיד בנמצא ובזכות איכויות שלא נעלמות עם השנים הפכה לחומר שימושי במיוחד .לאבן תכונות רבות הגורמות לה להיות חומר טוב לחיפוי כגון עמידות מפני פגעי מזג אויר , הגנה בפני חדירת רטיבות , ליקויים טרמיים או אקוסטיים , עמידות לחום וקור , הגנה בפני רעשים נזילות ורטיבות.היכולת לשמר את המראה הטבעי ועוד.

הבחירה בחיפוי אבן או שיש אריחי טראצו תלויה במיקום לו מיעדים את החיפוי. יש הבדלים בין חיפוי אבן לקירות חוץ לחיפוי פנים. כאשר בחיפוי מחוץ לבית יש יכולת לשלב באבן כך שהמבנה ישתלב בנוף או לצורך הבלטה של המבנה . בחיפוי אבן בפנים יש להבחין בין אזורים יבשים לרטובים .כשהאזורים היבשים הם חדרי השינה ,מדרגות עץ ,הסלון ופינת האוכל, והאזורים הרטובים הם המטבח והאמבטיות .לכל אזור יש להתאים את האבן המומלצת וכן להחליט על סגנון האבן, הצבע, והטקסטורה דבר המשפיע על המראה שיתקבל, בין עם מראה חדשני , מראה כפרי , או מראה עתיק, .

בפן העיצובי ניתן להשתמש בחיפוי אבן לקירות בחדר אמבטיה, ואין חובה לצפות קיר שלם – אפשר להוסיף גם פס של אבנים בצבע שונה מהקיר . וכנ"ל גם במטבח .עיצוב פנים משתנה על פי האופנה, כך שניתן לומר שחיפוי אבן מחליף את הטפט או משתלב יחד איתו . ובמידה רבה אף משתלב עם צביעה להשגת מראה מושלם. אדריכלים בוחרים חיפויים או ריצוף שיש מסיבות אסתטיות . החיפוי נותן יציבות לאורך שנים עמידותו גבוהה לשחיקה ובלאי, ועלות ההחזקה הנמוכה מוכיחה את עצמה לאורך השנים.

ישנם אבני חיפוי מסוגים שונים ופעמים מחירם לא נמוך, אולם עמידותן הגבוהה מצדיקה את ההשקעה לאורך זמן. בחברת אולמדע – olmeda אספקת שיש, אבן ואריחי טראצו. אנו מתמחים כבר שנים רבות בייבוא ושווק אבנים לחיפוי. חיפוי אבן לקירות חיצונים וחיפוי אבן לקירות פנים הבית, וכל אלה באיכותיות הטובות ביותר .

מעוניינים לקבל הצעת מחיר לריצוף אבן?
חייגו לטלפון מספר: 09-8852250, או השאירו פרטיכם בטופס יצירת הקשר שלנו, בלחיצה כאן!