ריצוף אבן שיש

ריצוף אבן שישחברת אולמדע – olmeda אספקת שיש, אבן ואריחי טראצו הינה אחת החברות הותיקות והמובילות בארץ בתחום של ריצוף מאבן שיש, ומתמחה בחיפוי אבן, ריצוף אבן, אבני חיפוי, ריצוף באבן טבעית וריצוף שיש.

חברת אולמדע – olmeda אספקת שיש, אבן ואריחי טראצו מייבאת את כל השיש והאבן מספרד איטליה ופורטוגל והינה הנציגה הבלעדית של החברות הטובות בעולם.

ריצוף מאבן שיש – איכות ויוקרה

אחד מהחומרים האיכותיים ביותר בתחום הריצוף הינו ריצוף מאבן שיש. הוא משרה אווירת יוקרה בכל חלל ומעניק לבית מראה טבעי מרשים ויוקרתי. ריצוף שיש נחשב לעמיד מאד,הוא משדרג את מראה הבית מדגיש את הייחודיות שלו ומשדר עוצמה כוח ויופי.

ריצוף שיש – סוגים

הסוגים המגוונים של אריחים לריצוף שיש מקלים מאד על הצרכן בבחירה ובהתאמה לסגנון הבית.
החל מריצוף שיש בצבע לבן – שהנו הבהיר ביותר ועד לצבע השחור הכהה ביותר.
הטרנד בשנה האחרונה בריצוף אבן שיש הנו הגוון האפור אך גם הצבעים הבזים ממשיכים להיות מובילים .בריצוף שיש לבתים, משרדים, בתי מלון, מוזיאונים ועוד משתמשים בכל קשת הגוונים הרחבה שהשיש מציע לנו.

מגוון סוגי אבן שיש

ריצוף שיש ואבן טבעית2ישנם סוגים רבים של ריצוף אבן שיש, כשכל סוג של שיש מתאפיין לא רק בגוון אלא גם בדוגמאות ושילובים השונים .
הטקסטורה של ריצוף שיש יכולה להיות טקסטורה מבריקה או מט ,ובעיבודים שונים כגון מחוספס, מוברש, ענתיק, מסורק, מסומסםהמגמה בשנה האחרונה ברצוף שיש היא לרצף באריחים במידות גדולות כגון 80X80 ס"מ, 1.00X1.00 מטר, 1.20X1.20 מטר.
כמובן שהבחירה של הגודל והגוון מושפעים מגודל החלל. בחלל קטן יש לבחון רצוף אבן שיש שיהיה פרופורציונאלי למידות החלל ובהיר בצבע, כדי לתת תחושה של גודל.ברצוף שיש בחלל גדול ניתן לבחור באריחים גדולים יותר ואף כהים יותר אשר ישדרו מראה יוקרתי . כמובן שניתן לשלב בין הגונים והכול כיד הדמיון ובהתאם לתכנון האדריכל ורצון הלקוח.
הייחודיות ברצוף שיש הנו התוצאה הסופית.- משטח חלק ללא חריצים בין האריחים (פוגות) דבר המשרה מראה אחיד ויוקרתי.

השלמה לאריחים

כהשלמה לאריחים ברצוף שיש חברת אולמדע – olmeda אספקת שיש, אבן ואריחי טראצו מספקת פנלים רגילים ופנלים מיוחדים:
בעובי 1 ס"מ,וגובה 10 ס"מ , 12 ס"מ , או 15 ס"מ ופנלים ישרים או מסוגננים , הכל בהתאם לדרישת האדריכל.
בחברת אולמדע – olmeda אספקת שיש, אבן ואריחי טראצו ניתן למצוא ריצוף שיש מהמובחרים ביותר ,מספרד איטליה ופורטוגל.

גלריית תמונות ריצוף השיש והאבן שלנו:

no images were found

מעוניינים לקבל הצעת מחיר לריצוף שיש/אבן טבעית לחוץ?

חייגו לטלפון מספר: 09-8852250, או השאירו פרטיכם בטופס יצירת הקשר שלנו, בלחיצה כאן!